In mijn ontdekkingsreis over Money Mindset kwam ik ‘toevallig’ iemand tegen die ik vorig jaar in Londen ontmoet heb bij de Train de Trainer van Blair Singer. Het is Suze Maclaine Pont en zij heeft zich volledig toegelegd op money mindset. Ze werkt ook nog eens in het engels, wat is stoer vind. Haar naam werd ook al genoemd toen ik laatst bij Alba Academie training gaf.
En zo zie je maar dat als je ergens op focust…, dingen komen gewoon op je pad!
Dus: wat wil je in je leven creëren? Ga op pad!
Ze vroeg of ze mij mocht interviewen en dat ‘moest’ in het engels. Na afloop vroeg ik haar of ik in het kader van mijn zoektocht over geld háár wat vragen mocht stellen.
Eigenlijk heb ik zo’n beetje alles wat ik wilde weten kunnen vragen, luister en kijk mee… de kwartjes zie je gewoon vallen bij mij ;).
Kijk en luistertijd: 45 minuten
Wil je eens delen wat jouw belangrijkste inzicht is na het bekijken van (een deel) van het interview?
‘hoeveel moet de klant investeren om voor haar waarde te halen uit dit gesprek’
zo had ik het nog niet bekeken, maar zo zit het wel in elkaar. TOP!
Ja die vond ik ook heel mooi Paulien!