live event
'workshops vullen'
Voor leiders met een missie
Wil Jij leren hoe je je workshops makkelijker kunt vullen?
en: Wil jij stoppen met VOLGEN en gaan LEIDEN?!
Aanmelden kan helaas niet meer...

Je bent het toch met me eens dat als je je passie wilt DOEN, je meer zult moeten leren over marketing en sales?
Je hebt heel veel kennis en ervaring die je wilt delen, maar...
als je niet weet hoe je mensen zover krijgt dat ze zich aanmelden dan zul je altijd blijven worstelen.
Kost het werven je veel tijd en energie en zou je dat liever aan de inhoud besteden?
Er is een manier om met gemak je workshops te vullen en er veel winst uit te halen; veel meer dan je voor mogelijk houdt; door simpelweg het bewezen concept uit te voeren. Tijdens het LIVE Event leer je hoe jij dit kunt doen zonder dat je het gevoel hebt dat je de hele week aan marketing moet doen of op social media moet zitten.
2 jaar lang gaf ik gratis workshops, omdat ik zo gepassioneerd was over wat ik deed (ervaringsleren middels actieve werkvormen in de buitenlucht). Ik was bang dat niemand zou komen als ik er geld voor zou vragen.
Toen dit niet langer vol te houden was, besloot ik dat het anders moest en ik ging leren HOE ik het voor elkaar kon krijgen om mijn passie te doen én geld te verdienen.
Dat is gelukt, mijn workshops vulden zich met gemak (1x een email sturen) en toen gebeurde er iets onverwachts...
.
De mensen die deelnamen aan de workshops vroegen zich af HOE ik mijn workshops zo makkelijk vulde en zo ontstond deze dag, Workshops Vullen.
Nu kan ik jou leren hoe jij dit ook kunt doen!
Hierdoor heb ik indirect nog veel meer impact.
Immers, als jij meer mensen kan helpen, door mijn hulp, is mijn impact veel groter dan wanneer ik alleen zelf workshops zou geven.
Ik help je graag!
Herken jij jezelf hierin?



Je hoeft maar 1x 'ja' gezegd te hebben...
...dan is deze dag voor jou!
Een eigen podium, een volle workshop, lezing, seminar, event of training?

Tijdens 'Workshops Vullen' LIVE ga je leren hoe je je workshops, events, seminars of lezingen kunt vullen.
Meld je nu aan voordat het vol zit Workshopleider!
Het kan zo ontzettend frustrerend zijn!
Dit zijn de uitdagingen die de meeste trainers/workshopleiders ervaren:
- 1Elke keer weer moeite moeten doen om de workshop te vullen.
- 2Ze hebben eigenlijk geen zin in marketing en sales.
- 3Niet weten hoe ze de juiste mensen kunnen bereiken.
- 4Mensen zover zien te krijgen dat ze gaan betalen.
- 5Welk bedrag kun je vragen voor een workshop?
- 6Hoe bouw je een workshop op zodat je ook echt impact hebt.
Wat als je dit in 1 dag kunt tackelen?
Hier zijn een aantal dingen die je gaat leren:
Dit zeggen de mensen over deze dag:
Hier een kleine selectie van reacties na afloop van het event:
Michiel Commandeur
Trainer/coach
Jullie doen het zo waanzinnig goed!
Er zit zoveel in deze dag dat er altijd wel iets is wat je er uit kunt pakken en direct mee aan de slag kunt.
Ik zou het aanraden voor ZZP'ers die hun doelgroep scherper willen hebben en uiteraard meer winst uit hun workshops willen halen.
Susanne Ruiter
eigenaar bij VivaVitaal
Zeker een aanrader!!
De workshop is heel interactief waardoor nieuwe interessante informatie goed binnenkomt.
Het is een veelzijdige dag waarin je een hoop leert en leuke gelijkgestemde mensen ontmoet.
Sabine Jansen
Leefstijlcoach
Een goede, praktische workshop die
je vertrouwen en tools geeft om zelf een workshop te organiseren voor een volle zaal
Patricia Leenaarts
Personality Coach
Voor mij was het een super dag.
Het is altijd leuk en inspirerend om jezelf tegen te komen, tenminste dat vind ik. Ik had me voorgenomen om mee te doen, maar de pareltjes aan de nieuwe deelnemers over te laten. Bij het spelen van een spel zou ik niet roepen als ik klaar was. Ik gunde dit aan de nieuwelingen die nog geen klant waren. Een collega die ik goed ken riep wel toen ze klaar was en dit zette mij aan het denken. Wat is de reden waarom ik anderen altijd voor laat gaan. Bij het volgende spel na de pauze heb ik nog even licht getwijfeld, maar ben ik uiteindelijk opgesprongen en stond ineens op het podium. Wat een onvergetelijke ervaring was dat op het podium... nooit zal ik deze dag vergeten, een keerpunt in mijn leven en een boost voor mijn bedrijf.
Dank je wel Hugo voor deze opportunity!
Lieve groet Patricia
Iris van der Heijden
Trainer/coach voor ondernemers
Ik raad iedereen aan om te komen want je gaat DOEN!
Je krijgt ontzettend veel tips en tools. Je gaat echt aan de slag, dingen doen. En dat werkt!
Energieke, informatieve en inspirerende dag waarin je genoeg handvaten krijgt om meer uit je eigen workshops te halen.
Els Bouter
Coach InVerbinding
Een dag vol inspiratie.
De positieve energie die Hugo overbrengt zet je letterlijk en figuurlijk in beweging.
Eli te Winkel
Trainer | Coach | Spreker
Aanrader voor iedereen die workshops geeft!
In Winst Met Workshops Live heb ik praktische tips gekregen, waarmee ik meteen aan de slag kon. Het heeft met zelfs al binnen een paar dagen resultaat opgeleverd. Hugo Bakker laat duidelijk zien dat hij spreekt vanuit ervaring en goed weet waar hij het over heeft.
Peter Plaizier
Body Intelligence Guide
Aanrader voor iedereen die workshops geeft!
Workshops Vullen van Hugo Bakker is een heldere, transparante en open workshop hoe winst te maken met workshops. Door de duidelijke informatie geeft het je genoeg tools om er mee aan de gang te gaan. En daarnaast is de manier hoe dat Hugo de dag geeft erg inspirerend.
Miranda Bakker
Orthomoleculair Therapeut
Hugo's workshops zijn altijd praktisch, leerzaam en plezierig. Workshops Vullen Live is dat ook
Peter van Asten
Trainer/coach
Hugo raakt mij
Ik heb een aantal coaches gehad en die kregen mij niet aan de gang. Hugo heeft me geholpen dat ik ben gaan DOEN. Mijn vrouw zei laatst: "Heb je door dat je heel de tijd zit te glimlachen?"
Deelnemen aan de Workshops Vullen is een must voor iedereen die aan den lijve wil ervaren wat de woorden, tips en stappenplannen van Hugo voor waarde hebben. Daarnaast is het zeer inspirerend om Hugo vol passie aan het werk te zien.
De Workshop Vullen is een geweldige workshop waarin je veel inzichten krijgen in hoe je meer inschrijvingen voor jouw workshop kunt krijgen. De informatie die je op één dag wordt aangeboden, geeft je zoveel kennis dat je vol enthousiasme kan starten met het implementeren van deze tips. Ook de vervolgaanbieding is een onwijs rijk gevulde korf vol online en offline stappenplannen, video's en trainingsdagen.
Saskia Paerl
Zanglerares
Ik volg Hugo al jaren en heb zoveel van hem geleerd.
Naast de waardevolle informatie is de workshop ook erg inspirerend. De workshop is anders dan anders met name door de interactieve oefeningen die een leuke afwisseling bieden. Je wordt in aktie gezet en leert hoe je bepaalde dingen doet en waarom.
Mandy Jabobs
Owner Health2Happiness
Een leerzame workshop
en een inspirerende Q&A met Hugo, die erg gepassioneerd is in wat hij doet! Een dag waarin je niet alleen gaat zitten luisteren, maar ook gaat doen. Zeker een aanrader!
Joyce Korver
advocaat-mediator+conflictmeester
Zeer zeker de moeite waard!
Hugo heeft veel kennis van zaken en een schat aan ervaring die hij rijkelijk met ons deelt.
Elisabeth van der Meer
Trainer/coach
Ik kwam 's ochtends binnen met een vaag idee over de workshop die ik wilde gaan geven.
Aan het eind van de dag had ik een tijdplan en een opzet hoe ik mijn workshop echt winstgevend kan maken. Samen met superveel tips die ik kan gebruiken om de marketing makkelijker en overzichtelijker te maken.

Guido Klüth
Certified Trainer of NLP • RA • PhD • Public Speaker
De workshop van Hugo werkt op twee niveaus en daarmee leer je dus dubbel: je krijgt waardevolle content om eigen workshops te gaan geven en in de markt te zetten én (als je goed oplet!) leer je hoe hij zijn workshops geeft en opbouwt. Die combinatie maakte het een hele geslaagde dag. Geen moment verveeld!
Praktische Informatie
Hieronder alle informatie die je nodig hebt.

Datum, tijden en locatie: 7 maart te Veenendaal
Ik heb de 'kleine zaal' in de Basiliek gehuurd. Hier kunnen 101 deelnemers in.
Adres: Wiltonstraat 56, 3905 KW te Veenendaal
9.15 uur - Registratie op 1e verdieping
9.45 uur - zaal open
10.00 uur - deel 1
12.30 uur - lunch
13.30 uur - deel 2
15.15 uur - pauze
15.45 uur - deel 3
17.00 uur - afronding
Het seminar is gratis, koffie, thee en lunch betaal je zelf
Bij je aanmelding betaal je €20,- (ex btw) voor de koffie, thee en de lunch. Het seminar mag je gratis bijwonen. Ook de onkosten voor de zaalhuur, etc, neem ik voor mijn rekening.
Parkeren is gratis
Bij de Basiliek is voldoende parkeergelegenheid in de parkeergarage. Je hoeft hier helemaal niets voor te betalen.
Openbaar vervoer
Veenendaal is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en het is ongeveer 10 minuten wandelen vanaf het treinstation.
Aantal deelnemers
Voor mij geldt: "Hoe meer zielen hoe meer vreugd", alleen de zaal is berekend op 100 personen.
Uw trainer/seminarleider: Hugo Bakker
Ik heb er enorm veel zin in om jou te helpen om je missie te verspreiden!
Dat is mijn missie...
Investering en annuleringsvoorwaarden: gratis!
Je betaalt hieronder alleen voor de koffie, thee en de lunch. Ik neem het risico van het huren van de zaal en alle onkosten. Ik neem niet het risico dat je je wel aanmeldt maar niet aanwezig bent. Je krijgt het geld voor je ticket niet terug, maar je kunt je ticket wel aan iemand anders geven, mits je ons laat weten wie jouw ticket overneemt. Als je een VIP ticket koopt krijg je 'Gevraagd worden' als bonus, mits je aanwezig bent.
Na aanmelding...
Na aanmelding krijg je een geautomatiseerde email waarin je aanmelding bevestigt wordt. Check desnoods je spammap als je de mail niet kunt vinden.
Ongeveer een week voor aanvang krijg je nog een keer alle praktische informatie op een rij en ontvang je een aantal tips om het maximale uit de dag te halen.
LET OP: je ontvangt geen fysiek ticket of toegangsbewijs.
Na aanmelding sta je op de deelnemerslijst en zal er op de dag zelf een naamkaartje voor je klaarliggen.
Over de cursusleider
Hugo Bakker
Hugo Bakker deed ooit de PABO en gaf les aan kleine kinderen bij allerlei typen onderwijs. Later ontstond de wens om volwassenen te helpen groeien.
Omdat het eerst helemaal niet lukte om zijn workshops te vullen met betaalde deelnemers ging hij op zoek naar manieren die werkten en leerde hij van de besten (die allemaal hun zalen met gemak vulden).
101werkvormen.nl werd geboren!
Hugo ontdekte hierdoor een nieuwe passie: internet marketing
En deelnemers aan zijn workshops vroegen hem steeds:
"Hoe doe je dat nou, met die website en die mailtjes"?
En zo ontstond uiteindelijk het event 'Workshops Vullen'.



Michael Pilarczyk
Leraar levenskunst
Hugo heeft me geholpen om mijn masterclass te vullen door een aantal tips te geven om de salespage van mijn masterclass te verbeteren en dat resulteerde direct in een flinke verhoging van het aantal aanmeldingen voor de masterclass.

donna hoogstraaten
schilder workshops
Hugo leerde me dat mijn bedrijf zo groot is als ik zelf ben. Ik ging uit mijn comfortzone en nu vul ik met gemak mijn schilder-workshops en tegen een prijs die ik voorheen niet durfde te vragen.
Wat zou het je waard zijn als je je de rest van je leven winst uit je workshops zou halen?
De waarde van dit live event is gewoon niet in geld uit te drukken, maar als ik dat dan zou moeten doen dan is het minimaal €995,-
Het is mijn missie om zoveel mogelijk impact te hebben in deze wereld en ik doe dat door workshopleiders te helpen en het voor iedereen mogelijk te maken, daarom is dit event gratis (tegen onkosten).

standaard
7 maart 2020
€
20,-

VIP
7 maart 2020
€
195,-
Zaterdag a.s. is het zover! De registratie sluit al bijna (als de klok op nul staat)...

Tevredenheids Garantie
Als jij aan het einde van de dag geen inspiratie hebt opgedaan mag je naar me toe komen en mij aanspreken op het feit dat het event niet goed in elkaar zat. Normaal gesproken zou ik dan zeggen dat je je geld terug krijgt, maar in dit geval is het event gratis en loop je eigenlijk helemaal geen risico..

Marjon Middelkoop-Huiskens
Orthomoleculair epigenetisch therapeut
Hugo weet je van het begin tot het eind te boeien. Hij geeft goede tips, afgewisseld met leuke oefeningen die je soms aha-momenten opleveren. Humor, afgewisseld met emotie. Ik ben fan van Hugo!

Eliane van Beukering
verzuimcoach|trainer
Op een enthousiaste en authentieke manier al heel veel tips voor het ontwikkelen en aanbieden van workshops gekregen. Mooie handvatten gekregen en genoten van de dag vol gelijkgestemden.
Wacht niet met aanmelden, zorg dat je je plek verzekert!
En deel het met jouw netwerk, zodat je niet alleen hoeft te gaan (en mogelijk kunt carpoolen)
Veel gestelde vragen:
Is deze dag ook voor mij als ik nog geen workshops geef?
Ik geef al jaren trainingen en workshops, leer ik nog iets nieuws?
Ik heb nog helemaal geen website, is het dan wel handig dat ik deze dag aanwezig ben?
Wat is het verschil tussen een standaard ticket en een VIP ticket?
Wat als ik toch niet bij kan zijn?
Word jij een (workshop)leider met een missie?
Mijn missie met 101werkvormen is geslaagd; 1000+ bezoekers per dag, en 50.000+ donwloads van mijn ebook maken dat ik geen school binnen kan lopen of er is wel iemand die mij kent.
Ik gun jou ook zo dat je je passie kunt omzetten in winst en dat je de levens van heel veel mensen mag raken. Als ik je daarmee mag helpen, heb ik mijn 2e missie vervuld en indirect ongelofelijk veel mensen mogen helpen.
groet, Hugo Bakker
